• Wyniki - rekrutacja uzupełniająca

• Zakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej znajdą Państwo w pliku poniżej.

Osoby zakwalifikowane do przyjęcia  w dniach 16 - 18 sierpnia 2022 r.  potwierdzają wolę przyjęcia poprzez złożenie: oryginałów świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Osoby przeniesione z klasy do klasy również potwierdzają wolę nauki w naszej szkole.

• UWAGA! Ważna informacja!

• W związku z pracami modernizacyjnymi od dnia 4 sierpnia do odwołania kontakt telefoniczny do szkoły będzie niemożliwy. Wszelkie zapytania prosimy kierować drogą mailową: sekretariat@zs1piaseczno.pl

Sekretariat jest czynny w godzinach 8:00 - 14:00

• UWAGA! REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

• Rekrutacja uzupełniająca odbywa się bez użycia elektronicznego systemu.

Podanie dotyczące rekrutacji uzupełniającej do pobrania TUTAJ: podanie_rekrutacja_uzupelniajaca.pdf

Terminy:

0d 1 sierpnia br. do 3 sierpnia br.  do godz. 15:00 kandydaci, którzy chcą przystąpić do rekrutacji uzupełniającej, składają wnioski wraz z kopią świadectwa i kopią zaświadczenia o wynikach egzaminu bezpośrednio w szkołach.

12 sierpnia br. po godzinie 13:00 komisje rekrutacyjne publikują listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia. Wyniki należy sprawdzić w szkołach.

Od 16 sierpnia br. do 18 sierpnia br. kandydaci potwierdzają wolę przyjęcia poprzez złożenie: oryginałów świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Kandydaci do szkół prowadzących kształcenie zawodowe składają także zaświadczenia lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.

19 sierpnia br. do godz. 14:00 komisje rekrutacyjne ogłaszają listy przyjętych i nieprzyjętych.

• Przedłużenie stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE - CRP

- nr 233 z dnia 29 lipca 2022 roku w sprawie wprowadzenia trzeciego stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

- nr 234 z dnia 29 lipca 2022 roku w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zarządzenia obowiązują od dnia 1 sierpnia 2022 roku, od godz. 00:00, do dnia 31 sierpnia 2022 roku do godz. 23:59.