• Środki finansowe Rady Rodziców

Podstawowym źródłem finansowania działań Rady Rodziców są środki wnoszone w postaci dobrowolnych darowizn przez Rodziców i Uczniów. To dzięki nim możemy tak wiele zdziałać dla dobra całej społeczności Zespołu Szkół Nr 1.

Serdecznie dziękujemy!

Wpłaty darowizn można dokonywać na rachunek bankowy Rady Rodziców:

08 1240 6351 1111 0011 3378 1006
    (w tytule wpłaty proszę koniecznie wpisać: darowizna na RR – imię i nazwisko ucznia, klasa).

• Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 1

Rada Rodziców stanowi reprezentację ogółu rodziców i opiekunów uczniów Zespołu Szkół Nr 1 W Piasecznie.

Rada Rodziców jest społecznym, samorządnym organem szkoły współdziałającym z dyrektorem, radą szkoły, radą pedagogiczną, samorządem uczniowskim, organem prowadzącym szkołę, organem sprawującym nadzór pedagogiczny w realizacji misji i zadań szkoły.

Podstawowym celem Rady Rodziców jest reprezentowanie interesów rodziców uczniów oraz ochrona ich praw i godności poprzez podejmowanie działań wynikających z przepisów powszechnie obowiązujących, statutu oraz niniejszego regulaminu.

Regulamin_rady_rodzicow_ZS1.pdf

• Skład Rady Rodziców

Organami Rady Rodziców jest Przewodniczący i Prezydium Rady, które składa się z:

Przewodniczący – Dawid Królica - w ważnych sprawach bezpośredni kontakt 664 998 774,

Wiceprzewodniczący - Leszek Prawucki - w ważnych sprawach bezpośredni kontakt 737 443 775,

Skarbnik

Sekretarz

Nad prawidłowością działania Rady Rodziców nadzór sprawuje Komisja Rewizyjna.

Rada Rodziców jest członkiem Piaseczyńskiego Porozumienia Rad Rodziców.

Kontakt do Rady Rodziców

rrwiadukt@gmail.com