I miejsce - zawody gminne i II miejsce - zawody powiatowe 🙂
W dniu 10 marca 2023 roku odbyły się zawody gminne w koszykówce 3x3. Nasza szkoła zajęła I miejsce, i zostaliśmy zakwalifikowani do rozgrywek powiatowych. 21 marca rozegrano finały powiatowe w LO na ul. Chyliczkowskiej. Niestety, po zaciętej walce z uczniami z LO przegraliśmy i zajęliśmy w całym turnieju II miejsce. Gratulujemy i życzymy naszym koszykarzom dalszych sukcesów!
Koźmiński Trio Basket to turniej koszykówki ulicznej organizowany na sali przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Warszawy i okolic.
18 marca trzech uczniów z naszej szkoły: Michał Praczuk, Mateusz Harke i Michał Mycek reprezentowali naszą szkołę jako zespół "Cegła za trzy". Walczyli dzielnie, ale niestety nie udało się przejść do fazy finałowej. Mamy nadzieję w przyszły roku powalczyć o wygraną, ponieważ jest to indeks Akademii Leona Koźmińskiego, stypendium Rektora ALK oraz nagrody rzeczowe. Podczas turnieju mieliśmy możliwość obejrzeć konkurs wsadów prowadzony przez Wicemistrza Świata Piotra Grabowskiego "Grabo".
Więcej informacji o turnieju: na stronie internetowej turnieju