• Kurs CISCO

• Zakończyliśmy koleją edycję kursu CISCO IT Essentials: PC Hardware and Software.

Kurs IT Essentials to podstawowy kurs w ofercie programu Cisco Networking Academy. Dostępny jest w języku polskim. Kurs w programie integruje tradycyjne i nowoczesne metody nauczania takie jak zajęcia z instruktorem, multimedia, zajęcia w pracowni komputerowej, e- learning oraz symulatory.

Zajęcia odbywały się raz w tygodniu, podczas których uczniowie rozwiązywali testy z zakresu:

• Wprowadzenie do sprzętu komputerowego;
            • Sprzęt komputerowy, poziom zaawansowany;
            • Konserwacja zapobiegawcza i rozwiązywanie problemów;
            • Koncepcje sieciowe;
            • Zastosowane sieci;
            • Laptopy i inne urządzenia mobilne;
            • Drukarki;
            • Wirtualizacja i przetwarzanie w chmurze;
            • Instalacja systemu Windows;
            • Konfiguracja systemu Windows;
            • Bezpieczeństwo IT.

Kurs trwał cały rok szkolny.

Na koniec szkolenia, uczestnicy zdają egzamin końcowy, który umożliwia uzyskanie certyfikatu.

Dokument honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów.