• Dzień Kariery

• 19.10.2023
          • Dnia 24 października 2023 r. organizujemy w naszej szkole Dzień Kariery, którego głównym celem będzie spotkanie uczniów klas 3, 4, 5 z przedstawicielami firm i instytucji państwowych. Dzień Kariery to dobra okazja do:

• bezpośredniej wymiany informacji i oczekiwań pomiędzy pracodawcami,                                    a  przyszłymi pracownikami,
            • ukazania potencjału firm, które wezmą udział w wydarzeniu,
            • poznania możliwych miejsc odbycia praktyk zawodowych przez uczniów,
            • promowania zawodów kształconych w Zespole Szkół Nr 1.

• Naucz się giełdy z SIGG

• 18.10.2023
          • Zapraszamy do udziału w 22. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych, a także dla członków ZHP.

SIGG to największy projekt edukacyjny, który w praktyczny, ale i bezpieczny sposób uczy inwestowania na giełdzie.

Rejestracja trwa od 2 października do 3 listopada 2023 roku!

LINK DO STRONY PROJEKTU

• 14.10.2023
          • W tym roku obchodzimy 250. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej - pierwszego w Europie ministerstwa oświaty. KEN została powołana do życia 14 października 1773 r. na wniosek króla polskiego Stanisława II Augusta Poniatowskiego, jej celem było przeprowadzenie reformy szkolnictwa.

13 października w naszej szkole uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Bożena Rosłoń podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w pracę z młodzieżą, a wyróżniające się osoby otrzymały Nagrody Dyrektora Szkoły.

W trakcie przygotowanej przez uczniów akademii mogliśmy podziwiać występy grupy tanecznej i szkolnego zespołu muzycznego. Nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni szkoły usłyszeli wiele podziękowań i wspaniałych życzeń od uczniów.

Sobota 18.05.2024
    • Media społecznościowe